Συμμετέχουμε στο στρογγυλό τραπέζι στο πλαίσιο της έκθεσης «ΕΛΑΙΩΝΑΣ ’23 – ΧΘΟΝΙΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΚΑΙΝΟΣ»
Την Κυριακή 29 Οκτωβρίου στις 16:30 στο πλαίσιο της έκθεσης «ΕΛΑΙΩΝΑΣ ’23 – ΧΘΟΝΙΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΚΑΙΝΟΣ», ο Γιώργος Βελεγράκης και η Σοφία Τσάδαρη από την Commonspace Co-op θα συνομιλήσουν στο στρογγυλό τραπέζι με θέμα «Ελαιώνας: Από την περιβαλλοντική ιστορία της μεταλλαγές, τους αστικούς μετασχηματισμούς και τα κοινωνικά κινήματα» μαζί με τον Κώστα Φωτεινάκο και τον Γιώργο Πλειό.
Σας περιμένουμε!
Η συζήτηση θα διεξαχθεί στο Κέντρο Πολιτισμού Ελληνικό Μολύβι (Ιερά Οδός 154 και Νάξου)
![](https://static.wixstatic.com/media/82ff18_826fe1142f4d44e1a9bf73298b83a1ef~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_191,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/82ff18_826fe1142f4d44e1a9bf73298b83a1ef~mv2.jpg)